dzob is preparing new platform

9 podivínů na pohovorech. Uvěříte, že tohle opravdu dokázali udělat?

Většina kandidátů ví, jak se na pohovorech chovat. Je jim jasné, jaké činnosti jsou vhodné a které se naopak na pohovor vůbec nehodí. Existuje však několik jedinců, kteří, zdá se existují ve svém vlastním vesmíru, a právě díky nim mohou vznikat takové články. Rozveselte se na opravdu zvláštních uchazečů a na tom, co dokázali na pohovorech předvést.

1. Kandidát si vzal s sebou na pohovor rodinnou fotografii a položil si ji před sebe na stůl.
2. Uchazeč se rozkřičel na personalisty, že pohovor trvá už příliš dlouho.
3. Jeden z uchazečů odpověděl, že ideální náplň práce by pro něj spočívala v malování ptačích budek.(Do firmy hledali člověka na pozici Administrativní pracovník)
4. Kandidát zazpíval odpovědi na otázky od personalisty.
5. Když se personalista zeptal uchazeče, proč chce danou práci, odpověděl: "Moje žena chce, abych si už   konečně našel práci."
6. Kandidát začal během pohovoru flirtovat s personalistkou. Když ho po pár sekundách zastavila a upozornila ho, že je to nevhodné, urazil se a řekl jí, že neumí ocenit to, že se k ní chová mile.
7. Uchazeč přišel na pohovor v tričku s fotkou svého domácího mazlíčka - papouška.
8. Kandidátka přišla na pohovor rovnou z koupaliště. Přes oblečení jí prosvítaly mokré plavky, na nohou měla žabky. Personalista se rozhodl přesunout pohovor o týden později.
9. Uchazeč absolvoval část telefonického pohovoru na toaletě. Personalista to zjistil tak, že kandidát během rozhovoru spláchl.

Váš tým DŽOB