dzob is preparing new platform

Jak se stát úspěšným?

1.Napište si přesný plán a také přesný čas dosažení jednotlivých úkolů

Zapsání si dlouhodobých i krátkodobých cílů na papír je nezbytné. Je to způsob zavázání se k jejich dosažení. Aby to bylo ještě efektivnější, stanovte si také přesný termín jejich dosažení. Možná se Vám to u každého z nich nepodaří, ale odpovědný přístup a snaha splnit co nejvíce z nich v daném termínu, je jedinou cestou, která vede k Vašemu úspěchu.

2.Představujte si, jak dosahujete daný cíl

Toto se Vám může zdát trochu hloupé, ale nic tak nemotivuje lidi do akce, jako představy myšlenek a snů o tom, že mají úspěch. Takovým způsobem budete cítit tu chuť úspěchu, která Vás bude pohánět dělat cokoliv, aby jste zůstali na cestě, kterou jste si stanovili.

3.Buďte stále informováni

Součástí procesu dosažení Vašich cílů je znalost informací souvisejících s Vaším úspěchem. Základem je vzdělání. Neustále se musíte učit novým strategiím, novým metodám a rozvíjet nové myšlenky, které Vám v dosahování Vašich cílů mohou nějakým způsobem pomoci.

4.Vytvořte si kolem sebe atmosféru sebedůvěry

Nic tak neničí dobře připravený plán, jako poslech pesimistických lidí kolem Vás. Obklopte se lidmi, kteří budou Vaši sebedůvěru budovat pozitivně. Nejlépe uděláte, když se obklopíte jinými úspěšnými lidmi.

5.Pomozte i ostatním stát se úspěšnými

Lidé, kteří jsou příliš zaměřeni na svůj vlastní úspěch a nevšímají si potřeby a touhy ostatních, mají často problém, tento svůj úspěch dosáhnout. Ti však, kteří pomáhají v úspěchu i ostatním, si kolem sebe vytvoří okruh lidí, kteří v budoucnu pro ně udělají totéž.

Úspěch není až taková nedosažitelná věc - vyžaduje však hodně tvrdé práce. Neexistuje žádný zázračný recept - celé je to jen o podrobném plánování a obrovském odhodlání.

Váš tým DŽOB