dzob is preparing new platform

Pozor na šéfa! Tohoto všeho si všímá i ten Váš

Bez ohledu na to, kde pracujete, zřejmě máte nadřízeného, ​​kterému se musíte zodpovídat. Prací Vašeho šéfa je dávat na Vás i Vaše spolupracovníky pozor, a proto byste se neměli divit, že si každý den všimne nových věcí. Nevěříte? Přinášíme seznam věcí, které Váš boss vidí.

Kdy přicházíte

Různé pracovní kultury vyžadují rozdílné pracovní časy, ale pokud si zvyknete do práce chodit pravidelně v jedenáct, někde je tu problém. Vezměte si příklad ze svých kolegů a přicházejte v podobném čase jako oni.

Kdy odcházíte

Pokud skutečně nemáte stanovenou přesnou docházku, zkuste se zamyslet, kdy pracoviště opouštíte. Později než Vaši spolupracovníci? Dejte si pozor, abyste se nestali tím, který odchází dříve každý den.

Jak se oblékáte

Zamyslete se, zda máte v práci předepsaný způsob oblékání. Ačkoli ve Vaší kanceláři není nastaven přísný režim v oblasti oblečení, neznamená to, že byste měli nosit minisukni nebo každý den dorazit v pomačkané košili.

Co děláte s firemní technikou

Počítač i další techniku, kterou máte k dispozici, používejte hlavně pro pracovní účely. Omezte používání sociálních sítí.

Slova, která používáte

Nadávky na pracovišti jednoznačně omezte. Řeči o Vašem způsobu vyjadřování by se mohly dostat až k šéfovi.

Zapadáte do kolektivu

Vycházíte s kolegy nebo jste v práci tím, co nezapadá. Pokud jste noví, chvíli to potrvá, ale po čase byste se měli stát součástí kolektivu. Snažte se účastnit pracovních akcí.

Jak si umíte rozvrhnout čas

Základní vlastností dobrého pracovníka je, že stíhá dělat svou práci. Dodržuje termíny, je dochvilný, pracovitý a je na něho spoleh. Čas využije na maximum a neplýtvá jim na zbytečnostech, které nejsou potřeba.

Tým DŽOB