dzob is preparing new platform

Pracovní stůl prozradí o Vás víc, než si myslíte

Pracovní stůl je Vaší osobní vizitkou. Je to Vaše soukromé místo, které o Vás prozrazuje tiché tajemství.

Váš pracovní stůl o Vás prozradí více, než si myslíte. "Vypráví" za Vás dokonce tehdy, když se u něj nenacházíte a kolemjdoucím zanechává vzkaz o Vaší osobě. Snadno potom dostanete nálepku od kolegů, jestli jste kreativní, bordelář nebo pragmatik. Dokonce díky fotografiím, které máte na stole nebo na své malé nástěnce, prozrazujete kousek z Vašeho soukromí.


Co o Vás prozradí pracovní stůl?


1. Pokud si do kalendáře značíte termíny dovolených nebo si z dovolených přinášíte pohlednice, dáváte o sobě vědět, že byste byli raději kdekoli na světě, jen ne v práci.
     
2. Čistý stůl mají vzorní lidé, ale sterilní stůl mluví o přílišném puntičkářství.
     
3. Hračky patří na stůl kreativním lidem, kteří potřebují generovat jeden nápad za druhým. Hračka však rozhodně nepatří na stůl manažerovi nebo finančnímu řediteli.
     
4. Jeden nalepovací lístek Vás nemůže ohrozit, ale pokud je lístků na stole příliš velké množství, ukazuje to na Vaši neschopnost používat moderní technologie.
     
5. Máte rádi inspirační citáty? Pokud ano, nepřehánějte to s nimi a nemějte je všude po stole.
     
6. Rodinné fotografie na stole mluví o Vašem rodinném zázemí, ale na pracovním stole by neměly vzbuzovat velkou pozornost.
     
7. Máte časté migrény v práci a proto máte pilulky na stole v případě potřeby? Raději je však schovejte do zásuvky. Nemusíte upozorňovat kolegy na své problémy.
     
8. Pokud v práci máte akvárium na zpříjemnění pracovního prostředí, udržujte ho vždy čisté. Dáváte tím najevo svou péči nejen o zvířata, ale i o svěřený úkol nebo klienty.

 

A jak vypadá Váš pracovní stůl?

Váš DŽOB tým