dzob is preparing new platform

Toto oblečení do práce nenoste

První letní den ještě oficiálně nenastal, teploty venku nás však již na něj připravují. Postupně snižujeme počet vrstev oblečení a stále častěji i jeho rozměry. Dámy vytahují sukně, pánové kraťasy. A přestože je venku horko, ne každé oblečení se hodí do práce. Který typ oblečení či obuvi byste si rozhodně neměli vzít do kanceláře?

1. Žabky / kroksy
Že je to Vaše oblíbená obuv? Žabky a kroksy jsou ideální na dovolenou či k jezeru, rozhodně však ne do práce. Dámám doporučujeme raději pohodlné sandály, pánům zas prodyšné plátěné tenisky.

2. Síťkované trička a tílka
Představte si, že v takovém průsvitném a odhalujícím oblečení byste měli vést setkání s klientem. Tento oděv nechte raději doma hluboko vzadu ve skříni, nebo ho někomu darujte.

3. Minisukně a krátké šortky
Můžete mít hezké nohy či vytvarovaná stehna, pochvalte se však nimi raději někde jinde, než na pracovišti. Dámy, dejte si pozor zejména při extra krátkých šortkách, které z Vaší zadní části odhalují více, než je v práci třeba vidět.

4. Trička nad pupek
Znovu platí, že ačkoli máte dokonale ploché břicho, do práce se takové oblečení nehodí. Zákaz platí i pro kolegyně, které ignorují tloušťku svého pasu a odvážně si obléknou takový typ oděvu.

5. Havajské košile
Pokud jste na pivu s kamarády či na dovolené na Ibize, nikdo Vám nemůže havajskou košili vytknout. Do práce se však tento příliš veselý a výrazný prvek oblečení nehodí, nahraďte ho raději jednobarevnou košilí.

6. Ponožky v sandálech
Protože ty nikdy nebyly v módě a pravděpodobně ani nikdy nebudou :-).

Váš tým DŽOB