Tip
Nabídka je aktivní
Zaměstnavatel
TEMA Klášterec n.O. s.r.o.
IČ: 64651223
Lokalita
Ústecký kraj
Úvazek
Práce na plný úvazek
Typ smlouvy
Na dobu neurčitou

Podobné pracovní nabídky

  • Svářeč

    Hledáme vhodné kandidáty na pozici svářeč do logistického centra. Požadujeme: - znalost sváření s CO2 (sváření elektrikou a plynem výhodou) - spolehlivost a zodpovědnost Místo výkonu práce: Obrnice Nástup: 1.1.2018 Prosím o zaslání životopisu na emailovou adresu vfrank@upline.cz Kontaktní osoba:…

    • 25 000 Kč - 27 000 Kč
    • Práce na částečný úvazek
    UPLINE CZ s.r.o.
    Lokalita
    Most
  • montážní dělník

    Náplň práce: Montáž komponentů do automobilů Požadujeme: ZŠ, SOU Manuální zručnost Vysoké pracovní nasazení Spolehlivost, pozornost, pečlivost Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení zaměstnanecké benefity (dotované stravování, bonus za docházku, příspěvky na penzijní a životní pojištění,…

    • 16 000 Kč
    TRCZ s.r.o.
    Lokalita
    Litoměřice
  • Pracovník/ce ve výrobě

    Požadujeme: flexibilita, osvědčení řidiče VZV výhodou, zkušenosti s prací při výrobě keramiky, šamotových dílů a žárobetonu, dobrá fyzická kondice Nabízíme: příspěvek na stravování Hlásit se tlefonicky na č. 417 875 125 PO - PÁ 7:00 - 15:00 hodin nebo zasílat životopis na email lsejnohova…

    • 14 000 Kč - 17 000 Kč
    Keramo plus, a.s.
    Lokalita
    Teplice